ПОБУДОВА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

Компанія “Провайд” займається проектуванням та будівництвом всіх типів об’єктів і споруд зв’язку, включаючи магістральні ВОЛЗ. Якісно і в термін проектуємо, поставляємо обладнання, виконуємо пуско-налагоджувальні роботи і введення в експлуатацію:
• волоконно-оптичних ліній зв’язку (каналізації, повітряна лінія, в грунт)
• мереж кабельного телебачення та широкосмугового доступу в інтернет
• комплекс робіт з проектування об’єктів телекомунікації
• побудова, реконструкція та ремонтні роботи в мережах доступу до Інтернет на базі телефонних мереж (в офісах, котеджних містечках, мікрорайонах і ін.)
• будівництво та обслуговування внутрішньої кабельної мережі будівлі
• монтаж муфт, кросів, зварювання оптичного волокна
• будівництво кабельної каналізації, побудова кабельного вводу в будівлю
• весь комплекс робіт з будівництва та проектування споруд зв’язку, магістральних мереж і ін
Для виконання всіх перерахованих вище робіт в нашій компанії є штат сертифікованих і висококласних фахівців і необхідне обладнання. Всі роботи виконуються відповідно до правил, згідно з проектною документацією та відповідно до вимог ліцензій.

 

ПОБУДОВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ БЕЗДРОТОВИХ/ДРОТОВИХ/МУЛЬТИМЕДІЙНИХ МЕРЕЖ

Проектування, монтаж та обслуговування мереж для осель та офісів, встановлення та налагодження роутерів, налаштування Wi-Fi, налагодження передачі даних з ПК на телевізор.

Кожна сучасна родина має різні пристрої для спілкування і розваг: телевізори та комп’ютери, смартфони та планшети, ноутбуки та мобільні телефони. Всі ці речі є незамінними помічниками як дорослих, так і дітей. Але користування ними не завжди виявляється таким зручним, як хотілося – заважає кабель з’єднання, який не дозволяє вільно переміщатися з кімнати у кімнату. Додаткові обмеження у використанні ми вчиняємо самі, коли користуємося нашими помічниками поодинці, незалежно один від одного. Роблячи так, ми не використовуємо увесь спектр можливостей пристроїв та позбавляємо себе багатьох корисних функцій.

Ми допоможемо Вам побудувати мультимедійну мережу та зрозуміти, на що саме здатна Ваша техніка.

 

МОНТАЖ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ

Монтаж спліт-систем, чистка фільтрів внутрішнього блоку, чистка зовнішнього блоку, повна діагностика кондиціонерів у всіх режимах роботи, перевірка тиску та дозаправка фреоном.

Клімат змінюється: спекотних днів все більше з року в рік. Спека не дає спокою, погано впливає на тиск та самопочуття в цілому. Як уникнути неприємних відчуттів, пов’язаних зі спекою? Вихід є: встановіть кондиціонер та забезпечте собі комфортне перебування у оселі та офісі за будь-якої погоди.

 

 

 

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ/ІНТЕРНЕТ

Визначення технічної можливості, підбір оптимального тарифного плану, встановлення та налаштування необхідного обладнання, консультації з користування послугою, діагностика та усунення несправностей, що трапляються при користуванні послугою телебачення та інтернет.

Бажаєте підключити телебачення високої чіткості чи дійсно швидкий інтернет? Хочете покращити якість послуг, якими вже користуєтесь ? Довірте нам ці та будь-які інші справи, пов’язані з підключення та обслуговуванням телекомунікаційних послуг.

Фахівці з продажу послуг ТОВ «Провайд» перевірять технічну можливість підключення послуг та з радістю допоможуть обрати тарифний план, що задовольнить саме Ваші потреби. Наші технічні фахівці швидко та у зручний час доставлять необхідне обладнання, підключать обрані послуги або ж проведуть сервісні роботи для покращення якості послуг.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ КОМП’ЮТЕРІВ

Підключення, налаштування/переналаштування операційної системи, встановлення ліцензійного програмного забезпечення, знищення вірусів, захист інформації, надання консультацій з користування комп’ютером та програмами.

Ви стали власником новенького ноутбука та не знаєте, як його налаштувати? Ваш комп’ютер вийшов з ладу, і Ви не бажаєте займатись ремонтом самостійно? Вас атакували віруси, а тепер файли, що зберігалися на комп’ютері, зникають невідомо куди? Швидкість роботи вашого вірного помічника з кожним днем все менша? Довірте нам ці та будь-які інші справи, пов’язані з обслуговуванням персональних комп’ютерів.

Технічні фахівці компанії «Провайд» знаються на комп’ютерній техніці, саме тому ми можемо гарантувати, що за оптимальну вартість ми забезпечимо ефективну роботу Вашого комп’ютеру.

 

МОНТАЖ ТА РЕМОНТ КАБЕЛЬНОЇ ПРОВОДКИ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ

Монтаж, демонтаж, заміна, діагностика та ремонт електричної, телевізійної, комп’ютерної та телефонної проводки у оселях та офісах.

Усі кабелі, що проходять у оселі чи офісі, діляться на силові та слабкострумові. Силові (електричні) забезпечують живлення освітлювальних та побутових пристроїв. Усі інші потреби забезпечує слабкострумова проводка, що передає сигнал до Вашого телеприймача, комп’ютеру чи стаціонарного телефону.

 

З кожним роком електричні пристрої стають все більш потужними, кількість їх різновидів помітно зростає. Ми не уявляємо свого життя без мікрохвильових печей, пральних та посудомийних машин, кондиціонерів та електричних чайників. Телевізорів і комп’ютерів у одному приміщенні також стає все більше. Але чим більше потужних пристроїв – тим більше уваги потрібно приділити прокладанню нової чи ремонту старої проводки. Спеціалісти ТОВ «Провайд» готові взяти на себе усі клопоти, пов’язані з монтажем проводки будь-якого типу у Вашій оселі чи офісі.

 

Ми гарантуємо: 

  • Якісне виконання сервісних робіт 7 днів на тиждень у зручний час;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Реалізацію Ваших ідей на високому професійному рівні.

Відпочивайте, доки ми працюємо. Ми цінуємо Ваш час!