Компанія«Провайд» – сервіс-провайдер, послуги якого орієнтовані як на корпоративних клієнтів, так і на представників малого та середнього бізнесу, а також домашніх користувачів. Нові можливості та технології, якісні сервіси, що направлені на вирішення індивідуальних потреб кожного нашого клієнта – все це ми пропонуємо вже сьогодні.

Ми – компанія, що стрімко розвивається та постійно розширює перелік послуг та сервісів для клієнтів.

Ми – команда професіоналів, мета якої – бути корисними для клієнтів, дарувати їм нові можливості та збагачувати їх життя, надаючи найсучасніші та найякісніші послуги та сервіси.

Ми гарантуємо:

  • Якісне виконання сервісних робіт 7 днів на тиждень у зручний час;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Реалізацію Ваших ідей на високому професійному рівні.

Найцінніший ресурс нашої компанії – декілька сотень співробітників, очолюваних командою менеджерів, що мають багатолітній досвід управління торговим та технічним персоналом. Серед наших співробітників є висококваліфіковані та досвідчені менеджери з управління, монтажники кабельних мереж з багаторічним досвідом роботи, професіонали-будівельники телекомунікаційних мереж різної складності, майстри з ремонту та встановлення кондиціонерів, професійні диспетчери та оператори,які займаються продажем та популяризацією наших продуктів та послуг та багато інших майстрів своєї справи.

Інвестиції в розвиток персоналу – один з базових принципів нашої компанії. Адже наш персонал – це запорука доставки інформації про бренд (що є найвдалішою рекламою товарів та послуг), гарант успішних продажів та найліпшого сервісу для наших клієнтів.

Компанія «Провайд» надає послуги і має власні представництва та матеріально-технічні бази в багатьох містах України, серед яких Київ, Харків, Запоріжжя, Луцьк, Дніпро,Одеса, Херсон та ін.

Компанія«Провайд» для надання послуг на території України має необхідні ліцензії та сертифікати, що засвідчують високу якість робіт та професійність персоналу.

Території, які ми обслуговуємо